google.com, pub-6125618434806910, DIRECT, f08c47fec0942fa0
NLP "Nörolinguistik Programlama"

NLP, yetmişli yılların sonlarına doğru Amerika'da geliştirilmiş bir model ve metodolojidir. NLP, Türkiye'de "Nörolinguistik Programlama", "Sinir Dili Programlama" veya "Beyin Dil Programlaması" kavramları altında tanınmaktadır.

NLP, başarılı davranış kalıplarını inceler. Başarının bilinç dışı doğasını, yapısını, yasalarını anlamaya ve başkalarına aktarmaya çalışır. Buna NLP de modelleme denir.

NLP, insan zihnin doğası ve iletişim süreçleri konusunda uzmanlaşmış büyük bir bilgi havuzudur. NLP, günlük ve profesyonel yaşam için, uygulanabilir pratik psikolojidir. NLP etkili iletişim bilimidir. NLP kişisel gelişim, mesleki başarı ve profesyonel iletişim için bir anahtar niteliğindedir. NLP insan mühendisliğidir...

Dünya üzerindeki uygulayıcıların modelleme ve geliştirme çalışmaları ile kapsamı her geçen gün daha da büyüyen NLP disiplini, değişim ve gelişim ihtiyacı içerisinde olan kişiler için hızlandırıcı ve kolaylaştırıcı araçlar bütünüdür.

İnsan potansiyelinin ve iletişim süreçlerinin fark yarattığı birçok alanlarda, NLP araçlarının etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

 

 

Hızlı iletişim
  • +905447718131
  • +905447718131
  • tankutoztuna@gmail.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim